O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Wdrożeniowe NABOR istnieje na rynku od 1983 roku. Naszym celem jest dostarczenie Klientom wyrobów najwyższej jakości dlatego od ponad 35 lat doskonalimy i rozwijamy nasze metody produkcyjne wdrażając rozwiązania, które przyczyniają się do sukcesów naszych Klientów w Polsce i za granicą.

Ponad 70% naszych zamówień to kontrakty eksportowe, a główne kierunki eksportu to: Holandia, Dania, Kanada, Włochy, Niemcy.

W skład firmy wchodzą trzy wyspecjalizowane działy:

  • przetwórstwa elastomerów
  • obróbki skrawaniem
  • obróbki plastycznej.

W swojej ofercie posiadamy precyzyjnie wykonane wyroby gumowe, gumowo-metalowe i metalowe. Zapewniamy kompleksowe zaplecze konstrukcyjno-technologiczne, produkcyjne i logistyczne, zgodnie ze światowymi standardami. Swoją silną pozycję zawdzięczamy najwyższej jakości naszych produktów, doskonałej technologii wytwarzania wyrobów oraz możliwości tworzenia własnych konstrukcji.

Od 2012 roku rozpoczęliśmy wykonywanie elementów dla branży lotniczej.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów oraz nowoczesnemu wyposażeniu produkujemy wyroby najwyższej jakości. Precyzyjne wykonanie oraz właściwości gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo ich stosowania.

39 lat działalności firmy
nieskończona liczba możliwości

ELEMENTÓW WYKONANYCH PRZEZ NABOR TRAFIA DO ZAGRANICZNYCH KONTRAHENTÓW

wymagających klientów na całym świecie

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW